Masaż twarzy i dekoltu jest dosyć mocnym, ale zarazem przyjemnym zabiegiem, który poprzez pobudzenie mięśni sprzyja odbudowie włókien kolagenowych,  wpływa na poprawę krążenia krwi i limfy oraz służy regeneracji tkanki łącznej i naczyń włosowatych. Masaż jest dobierany indywidualnie w zależności od zmian na twarzy spowodowanych mimiką i wiekiem pacjenta.

TERAPIE TWARZY I POPRZEZ TWARZ

W oparciu o  wiedzę, że nasza twarz posiada budowę wielowarstwową proponujemy terapie, które uwzględniając potrzeby poszczególnych warstw twarzy, poprzez ich odpowiednią stymulację poprawią w znacznym stopniu kondycję zarówno twarzy, jak i całego organizmu

 - Refleksoterapia twarzy - metoda, w której poprzez odpowiedni ucisk określonych stref i punktów na ciele, które połączone są z naszymi organami, przywrócona zostaje  równowaga w organiźmie, uruchamiając jednocześnie  procesy jego regulacji i regeneracji.

Pobudzone zostają mechanizmy detoksykacji i oczyszczania organizmu, i przemiany metaboliczne. Polepsza się cyrkulacja krwi i limfy, a tym samym odżywienie tkanek. Terapia uodparnia na stres psychiczny i fizyczny, głęboko relaksuje, usprawnia pracę mózgu, poprawia napięcie i jędrność skóry. Usuwa obrzęki, wygładza i spłyca zmarszczki. Przywraca prawidłowy owal twarzy.

- Powięziowa terapia twarzy – Miofascioplastyka,  daje równie spektakularne i długofalowe efekty.  To specyficzna terapia struktur powięziowo-mięśniowych okolic twarzy oraz szyi, ramion, dekoltu i pleców, która wywiera zarówno wpływ ogólnoustrojowy jak i miejscowy na tkanki, ich wygląd i kondycję.

Rewitalizacja tkanki łącznej, a tym samym rusztowania kolagenowego przywraca równowagę, głęboko relaksuje, uelastycznia mięśnie i poprzez uwolnienie zamkniętych w ciele emocji wygładza zmarszczki i bruzdy. Likwiduje obrzęki, przywraca prawidłowy kształt twarzy. Skóra oczyszcza się, odżywia, odzyskuje jędrność, blask i witalność.

Stosując prezentowane tu holistyczne terapie jesteśmy bardzo skuteczni w łagodzeniu bólów głowy, eliminacji migren, pozbywaniu się konsekwencji schorzeń nerwów twarzy, usuwaniu ogólnych napięć fizycznych czy psychicznych. Wpływamy na wiele przyczyn możliwych zaburzeń jednocześnie. Praca na tkance łącznej głowy uwalnia od bólu i napięcia w obrębie wszystkich jej struktur oraz szyi i karku. Poddają się jej bóle  i napięcia oczu, ust, twarzoczaszki, nerwobóle, dolegliwości stawów skroniowo- żuchwowych, problemy ze szczęką czy żuchwą.

Ceny zabiegów:

- refleksoterapia: 120-140 zł

- miofascioplastyka: 120 zł

Godz. zabiegów:

- wtorki, czwartki: 17.30 – 20.30

- soboty: 11.00 – 14.00

- inne terminy: do uzgodnienia